چلسيکلوب هواداران چلسياخبار باشگاه چلسيجدول ليگ انگليستاريخچه بازيکنان و باشگاه چلسينقل و انتقالات چلسيگالري عکس چلسيگالري عکس بازيکنان و باشگاه چلسي والپيپر چلسيدانلود گل چلسيدانلود کليپهاي بازيکنان چلسيچلسي در ساير جام هاچلسي در ليگ قهرمانان اروپاگالري عکس ژوزه مورينيوگالري عکس گاس هيدينگگالري عکس کارلو آنچلوتيگالري عکس جان تريگالري عکس فرانک لمپاردگالري عکس پيتر چکگالري عکس مايکل اسينگالري عکس اشلي کول گالري عکس ديدير دروگباگالري عکس دنيل استاريچگالري عکس يوسي بنايونگالري عکس فلورنت مالوداگالري عکس سالومون کالوگالري عکس نيکولاس آنلکاگالري عکسجان اوبي ميکل گالري عکس ژوزه بوسينگواگالري عکس الکس

حجاب من/خانه من/جامعه من


چگونه شوهر خوب پیدا کنیم ؟

چگونه شوهر خوب پیدا کنیم ؟

وقتی مردی وارد یک زندگی مشترک می شود و تعهدات آن را می پذیرد، دیگر نمی تواند فقط به فکر خودش باشد، زیرا بعضی وقت ها مجبور است در باره نیازها و خواسته های همسر و خانواده خود فکر کند. حتی قبل از اینکه به خود بیندیشد. آنچه یک مرد باید در نظر داشته باشد این است که فقط  حمایت اقتصادی خانواده و پرورش فرزندان وظیفه یک مرد نیست.کارشناسان به مردانی که علاقه مند به یک زندگی مشترک خوب بوده و دوست دارند عنوان همسر و پدری خوب را به خود اختصاص دهند. توصیه کرده اند….


شنونده خوبی باشید

وقتی همسرتان در کنار شما می نشیند و شروع به حرف زدن درباره مشکلاتش می کند، لازم نیست. بلافاصله راه حلی را به او پیشنهاد کنید. او فقط می خواهد شما به او توجه داشته و او را همراهی کنید. با توجه کردن به حرف های او می توانید بذر صمیمیت را در قلب اش بکارید به یاد داشته باشید هنگام طرح مشکلات توسط همسرتان هرگز راه حل ارایه ندهید و چاره جویی نکنید. آن چه شما به او پیشنهاد می دهید هرگز چیزی نیست که او می خواهد او هرگز شما را به عنوان یک وکیل، داور یا پزشک انتخاب نکرده و منظورش این نیست که با شنیدن مشکلاتش به او راه حل نشان بدهید.

همیشه قضاوت های تند و نابجا، هر نوع رابطه ای را خدشه دار می کند. هیچ کس زندگی با فردی بدبین را دوست ندارد و حاضر نیست حتی چند ساعتی او را تحمل کند،

به همسرتان احترام بگذارید

یکی از ویژگی های شوهر خوب این است که همیشه به همسرش احترام بگذارد. کسی که این مورد را به اضافه خوب شنیدن رعایت کند، به طور قطع لحظات خوشی را در کنار همسرش خواهد گذراند. یکی از نشانه های احترام این است که مرد از انتقاد یا سرزنش کردن همسرش حتی الامکان پرهیز کند. هرگز همسر خود را به خاطر انتخاب لباس، نوع آشپزی، نظافت خانه یا نوع برخورد با بچه ها سرزنش نکنید. شاید از نظر شما چنین کاری از روی صمیمیت با همسرش باشد، اما باور داشته باشید عیب جویی و انتقاد برای همسرتان آزادهنده و مخرب صیمیمت  است. همسرتان نباید احساس کند شما همانند یک بچه با او رفتار می کنید و هر حرف یا حرکت او را تحقیر می کنید. این یکی از سموم خطرناک در زندگی مشترک است.

از قضاوت پرهیز کنید

همیشه قضاوت های تند و نابجا، هر نوع رابطه ای را خدشه دار می کند. هیچ کس زندگی با فردی بدبین را دوست ندارد و حاضر نیست حتی چند ساعتی او را تحمل کند، اگر شما عادت دارید از هر عمل و رفتار همسرتان برداشت سویی داشته باشید به طور قطع زندگی مشترک شما دوام زیادی نخواهد داشت.خانه ی شما دادگاه نیست و قرار نیست مدام در حال محاکمه ی همسرتان باشید.

با همسرتان گفت و گو کنید

زنان احتیاج به صحبت کردن دارند تا آرام شوند. بنابراین در هر روز زمانی را به گفت و گو با همسرتان اختصاص بدهید. درباره نیازها و خواسته های همدیگر حرف بزنید و به او بگویید چه احساسی نسبت به وی دارید. مراقب باشید او را به موقعیت تدافعی نکشانید. موقع گفت و گو، به او بگویید که از ازدواج با او خوشحال هستید و تاکید کنید او بر زندگی تان تاثیرگذار بوده است. زندگی مشترک سالم و پایدار، حاصل یک گفت و گوی خوب است.

در یک زندگی مشترک باید مراقب باشید که دیگر «من» وجود ندارد و بعضی وقت ها باید از نیازها و خواسته های خود دست بکشید.

مسائل شخصی را به زندگی مشترک سرایت ندهید

در یک زندگی مشترک باید مراقب باشید که دیگر «من» وجود ندارد و بعضی وقت ها باید از نیازها و خواسته های خود دست بکشید. زمانی که مرد مسائل شخصی و عقده های پنهانی خود را در زندگی مشترک عنوان کرده و تمام عقده هایش را بر سر همسر خود خالی می کند. در حقیقت به سست کردن پایه های زندگی مشترک دست می زند.

مقتدر و کار آمد باشید

به همان نسبت که مردان از قدرتمند بودن لذت می برند، زنان نیز از داشتن مردی مقتدر و توانا در کنار خود لذت می برند. به همسرتان نشان بدهید که مرد کار و تلاش هستید و چنانچه خود را فردی ضعیف و تنبل نشان بدهید، در چشم همسرتان فردی آزاردهنده و بی لیاقت جلوه خواهید کرد و هرگز همسرتان از شما به عنوان شوهری خوب و مسولیت پذیر تشکر نخواهد کرد.


مطالب قبلي
خدایا کمکم کن مردم ایران جواب تحریم‌ها را 22 بهمن با صلابت خواهند داد عکس/اطلاعیه دانشگاه بابل برای ممنوعیت عضویت دانشجویان در «فیس‌بوک» پاسخی به یک نظر حجاب از زبان قلم شهدا چراهای حجاب !اگر طاقتشو داری این کلیپو ببین فقر آدمی برای باحجاب شدن حس خودنمایی و جلوه گری ات را بیشتر کن سی سال است قدم قوی ای برای حجاب برنداشتیم/کلیپ ما و حجاب بهاره طرح پیشنهادی دوچرخه اسلامی بانوان قالب زیبای حجاب با موضوع دختران باحجاب تصویر کثیفی که پسر هوسران را به خود آورد پاسخ به سختی حجاب برای خانوم ها وقتی فرشته ها برای حجاب او می خندند راهي كه بايد ادامه داد بررسی نقش زنان در دفاع مقدس كتاب صوتي دا- خاطرات سيده زهرا حسيني زندگینامه و دو خاطره از شهیده نسرین افضل پسرا چه سودی از مخ زنی دخترا می برن!؟ چرا گشت ارشاد و مردم بهم گیر می دن ؟!! بی بی سی : ریشه اجتماعی اقبال به دانشگاه ها در ایران ، تعامل دختر و پسر است مردهایی که با آنها نباید ازدواج کرد؟ چگونه شوهر خوب پیدا کنیم ؟
Copyright © 2011 Fatemeh-db.blogfa.com All Rights Reserved . Designed by Fatemeh-db.blogfa.com

fatemeh-db

فاطمه

fatemeh-db

http://fatemeh-db.blogfa.com

من یک دختر بسیجی وبلاگ نویس هستم

من یک دختر بسیجی وبلاگ نویس هستم - چگونه شوهر خوب پیدا کنیم ؟

من یک دختر بسیجی وبلاگ نویس هستم

سلام،من فاطمه یک دختر وبلاگنویس پر شور و نشاط بسیجی هستم،
امیدوارم از مطالب وبلاگم خوشتون بیاد. نظر یادتون نره


درد و دل های یک دختر بسیجی

من یک دختر بسیجی وبلاگ نویس هستم

فاطمه دختر بسيجي

دختر وبلاگنويس بسيجي

حجاب و عفاف

Fatemeh-db